PREPRAVA
  POHONNÝCH HMÔT

O nás

Spoločnosť LACOM s.r.o., pôsobí od svojho vzniku v roku 2014, v oblasti prepravy nebezpečných látok a mechanizačného zabezpečenia.

Prioritnou je preprava pohonných látok, ktorú zabezpečujeme na území celého Slovenska a blízkych regiónoch susedných štátov ako Rakúsko, Maďarsko, Česká republika a Poľsko. Prepravu zabezpečujeme podľa dispozícií odberateľov v najkratšom možnom čase a vo vysokej kvalite. Naše produkty dodávame pre viac ako štyri stovky spokojných zákazníkov medzi ktorých patria čerpacie stanice, poľnohospodárske a priemyselné subjekty, dopravné spoločnosti a iný registrovaní odberatelia. Náročnosť, zodpovednosť a bezpečnosť prepravy pohonných hmôt zabezpečujeme pomocou najmodernejšej techniky a profesionálneho personálu, na kvalitu ktorého kladieme tie najprísnejšie kritéria. Prepravu pohonných hmôt zabezpečujeme pre spoločnosti Petroltrans, Oktan a iných.

V oblasti mechanizácie sa špecializujeme na zemné práce, demolačné práce, spevňovanie plôch a mnohých iných prác kde je potrebná ťažká technika ako pásové a kolesové bagre, dózery, valcovacia technika a preprava materiálu.